SKLEPNÍ KÓJE DO BYTOVÝCH DOMŮ

Mříže

Certifikované bezpečnostní mříže, které odpovídají 2. a 3. bezpečnostní třídě, tedy splňují materiálové a konstrukční požadavky pojišťoven. Jejich instalace vyžaduje pouze minimální instalační práce bez nutnosti sekání či bourání. Mříže jsou ukotveny do vrtaných otvorů, které překryjí vodící lišty nebo rám mřížeK zabezpečení otvorů můžete zvolit pevné nebo otvírací mříže. Tradiční pevné mříže, vyrábějící se z ocelových profilů různé konstrukce a tvaru.Pro zabezpečení jsou mříže opatřeny zadlabacím zámkem s cylindrickou vložkou. Povrchová úprava mříže je standardně prováděna práškovou barvou podle odstínů RAL. Pro venkovní použití je nejvhodnější žárové zinkování. Design bezpečnostních mříží si můžete zvolit sami, díky čemuž mříže nenaruší celkový vzhled domu.

  

  

Systém generálního klíče

Pro bezproblémové a co nejjednodušší fungování firem, co se týče zabezpečení objektů, je ideálním řešením systém generálního klíče (SGHK). Systém generálního klíče umožňuje jedním bezpečnostním klíčem uzamknout libovolný počet dveří a zároveň dává možnost určit a kontrolovat osoby, které mohou do jednotlivých objektů nebo místností vstupovat. Systém umožňuje vytvořit skupinu zámků a zajistit, že klíče jedné skupiny neotevřou skupinu druhou ( vhodné například pro hotely )Klíče v systému jsou navíc rozděleny podle nadřazenosti - generální, hlavní, vlastní. Systém umožňuje komfortně uzamknout jedním klíčem vchodovou branku, vstupní dveře, dveře na terasu, garáž, sklep a další. Stačí vám jeden klíč a otevřete všechny dveře, které jsou nastaveny v systému. Výhodou pro firmy či správce budov (družstva) je rovněž jednodušší evidence klíčů. Úroveň zabezpečení systému je velmi vysoká, bezpečnostní vložky s ochrannými prvky zabrání jakýmkoliv pokusům o násilné vniknutí. Mimo to je zajištěna ochrana klíčů proti kopírování.Získat duplikát klíče lze jen po splnění velmi přísných opatření a na základě podpisového vzoru oprávněné osoby. Vyrobené klíče jsou dodavatelem evidovány a je možno kdykoliv zpětně zjistit počet vyrobených klíčů.


Brány a branky

Vchodové branky a brány se vyrábějí v různých rozměrech, s mnoha typy povrchů a výplní. Vchodové brány mohou být dvoukřídlé na pantech, posuvné na kolejnici či na samonosné konstrukci. To vše je možné doplnit elektrickými pohony. 

Při výběru brány je nutné dbát na to, který typ je pro váš pozemek vhodný. V úvahu je třeba vzít celkový design domu - sladit bránu i branku s oplocením, protože branka je nejen funkčním, ale i estetickým doplňkem. Na přání je možné vyrobit vchodovou branku i bránu s kováním, či vyrobit bezpečnostní vložku.  


Markýzy

 Markýzy vyrábíme a montujeme v různých rozměrech, rovné a obloukové, s krytím z komůrkového polykarbonátu, nebo z ocelových nosníků s krytím z bezpečnostního skla v libovolném barevném provedení. Výhodou venkovních markýz je mimo vytváření příjemného klimatu na venkovní terase nebo balkónu také to, že řeší problém přehřívání interiéru. Věděli jste, že venkovní markýza dokáže zachytit až 80 % sluneční energie a nepustit ji okny do interiéru? Navíc markýza výrazně zlepšuje estetický vzhled rodinných i panelových domů.  Působivé jsou skleněné prvky z čirého nebo probarveného skla. Lze použít i bezpečnostní sklo a dodat související konstrukce z oceli s povrchovou úpravou či nerezové oceli.

Kontejnerové klece

V poslední době jsou kladeny čím dál větší nároky na uzamykání kontejnerových stání. Tyto nároky vyplývají především z usnesení magistrátů jednotlivých měst, kdy jsou vydávána nařízení, která mají zvýšit čistotu na ulicích. Podle těchto nařízení je potřeba mít kontejnery umístěny v domě nebo zavřené tak, aby se k nim nedalo dostat. Jak se to dá řešit? Možností jsou uzamykatelné ohrádky. Zajistíme odbornou montáž uzamykatelných ohrad či klecí včetně jejich zastřešení z polykarbonátu. Konstrukce uzamykatelných klecí jsou vyrobeny z ocelového jeklu s výplní z tenkého svařovaného pletiva a povrchovou úpravou žárový zinek.Důraz klademe na jejich dlouhou životnost a současně odolnost proti vniknutí cizích osob. 

Vstupní portály

Součástí naší nabídky je výroba a odborná montáž vstupních portálů z profilů švýcarského výrobce Jansen Janisol. Vstupní portály Jansen Janisol vyhovují bezpečnostním, požárním a izolačním předpisům. Jsou vhodné do bytových a panelových domů, firem a institucí. Variabilní profil Jansen Janisol navíc splňuje nejen nároky na vysokou kvalitu a design, ale zároveň umožňuje osazení širokým množstvím samozamykacích zámků, typů kování a madel s možností výškově i do stran stavitelných pantů.


Poštovní schránky

Nechte si od nás namontovat poštovní schránku od předního českého dodavatele poštovních stránek DOLS s dlouholetou tradicí. Na výběr jsou lakované i nerezové poštovní schránky, s panelem zvonkových tlačítek, připravené pro zazdění, nebo montáž do pevného dílu u vstupních dveří. Vybírat si můžete poštovní schránky z široké škály barev


Střešní poklopy

 Náklady a použitý materiál na 1 poklop:

- rám jekl AL (60x30)
- rám jekl AL (30x30)
- pozinkovaný plech tl. 2 mm (98x95)
- visací zámek, panty 2 ks
- plochá ocel Al (30x5)
- trubka (30x5), trubka (27x2)
- písty 2ks
- zateplení polystyrenem 2ks
- petlice aretační samozamykací 1 ks
- těsnění pryžové
- samořezné šrouby pro montáž 10 ks,
Cena za jeden poklop 10.500,- bez  DPH.